Specjalizacja

Arleta Magda @ ArlaShots – pozytywna fotografia

Wykonuję profesjonalne sesje fotograficzne, a moją pasją jest: fotografia ciążowa, fotografia dzieci, fotografia portretowa. Wszystkie zdjęcia łączy jedno. Chęć uchwycenia pozytywnych emocji i utrwalenie najcudowniejszych chwil w Twoim życiu. Ślub trwa tylko jeden dzień, ciąża zaledwie 9 miesięcy, a dziecko zmienia się z tygodnia na tydzień. Nie możemy zatrzymać tych najpiękniejszych momentów, chociaż chcemy, by trwały wiecznie. Możemy jednak uwiecznić wybrane chwile. Sprawić, że na fotografiach zatrzyma się upływający czas. Dobre zdjęcie sprawia, że powracają najlepsze wspomnienia, a ulotne chwile utrwalone aparatem wydają się „jak żywe”.

Fotografia ciążowa

Kobieta w ciąży zmienia się nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Emanuje dojrzałą kobiecością, którą doskonale utrwali fotografia ciążowa. Proponuję sesje fotograficzne z partnerem, lub bez partnera, w kompletnym ubraniu, albo z odsłoniętym brzuchem. Łączy je jedno. Wyeksponowanie piękna kobiecego ciała podczas ciąży, które oddaje w pełni uroki macierzyństwa oraz kobiecość. Profesjonalnie doradzam w wyborze stroju, starannie dobieram oświetlenie, aranżuję wystrój. Zapewniam przyjazną, spokojną atmosferę. W czasie takiej sesji Ty jesteś najważniejsza! Wszystko co robię składa się na końcowy efekt jakim jest cudowna fotografia ciążowa, która sprawi, że poczujesz się piękną i wyjątkową kobietą.

Fotografia dziecięca

Dzieci szybko rosną, zmieniają się praktycznie z dnia na dzień. Pierwsze kroki i ufne spojrzenie wielkich oczu dziecka? Jego maleńkie rączki i słodki uśmiech, który topi nasze serce? Niestety, nie trwają wiecznie. Wszystkie te najpiękniejsze momenty przypomni ci fotografia dziecięca. Fotografowanie dzieci to dla mnie wyzwanie jak i ogromna przyjemność. Maluchy wymagają cierpliwości i ciepła, które daję im podczas sesji. Dlatego na moich fotografiach dzieci są radosne, uśmiechnięte i szczęśliwe. Wykonuję zdjęcia niemowląt oraz starszych dzieci, zarówno w domu, jak i w plenerze.

Fotografia portretowa

Fotografia portretowa eksponująca nasz wygląd jest jedną z najbardziej popularnych i chętnie wykorzystywanych form fotografowania. Oferuje ona wiele różnych możliwości, bo przecież każdy człowiek jest inny. Dlatego indywidualnie podchodzę do każdego, starannie dobierając technikę wykonania fotografii, makijaż oraz strój. Staram się, aby efekt końcowy był nie tylko satysfakcjonujący, ale wręcz zachwycający. Fotografie to obrazki z życia. Tylko pozornie statyczne. Zawierają bowiem spory ładunek emocjonalny, który powoduje, że oglądane po latach, wywołują w nas cały ciąg skojarzeń. Jedno zdjęcie przenosi nas do czasów dzieciństwa, czy młodości i ożywia wspomnienia, które poruszają nasze serce. Sprawia, że na nowo możesz przeżywać najszczęśliwsze chwile z życia. Twojego życia, które przecież mija tak szybko. Warto fotografować te najważniejsze momenty. Dlatego serdecznie zapraszam na sesje fotograficzne w Warszawie i nie tylko.

Dodaj komentarz