Oferta

Najlepszym sposobem na udane i pomysłowe zdjęcia, na których nikogo nie zabraknie, jest zatrudnienie fotografa.

Tytułem wstępu proszę przeczytaj

Ofertę kieruję do wszystkich zainteresowanych profesjonalną sesją zdjęciową zarówno dla siebie jak i dla bliskich. Moi klienci, to zazwyczaj ludzie którzy empirycznie już doświadczyli wielu rozczarowań wynikających z faktu, iż pomimo posiadania wysokiej klasy aparatu, oraz przeczytaniu wszelkich poradników (a nawet uczestnictwie w warsztatach fotograficznych), zauważyli, że wykonane przez nich zdjęcia wciąż nie są zadowalające. Są to ludzie, którzy niejednokrotnie doświadczyli frustracji oprogramowaniem, które miało jednym kliknięciem magicznie poprawiać jakość wykonanych zdjęć, ale okazało się, że zdobycie tej umiejętności, nie jest tak trywialne jakby się mogło wydawać. Jednocześnie, są to ludzie ciekawi świata i głodni nowych doświadczeń, którzy doceniają artystyczną jakość, profesjonalny poziom, oraz poszukują oryginalności w kompozycji ujęć. Zatem jeżeli oczekujesz autorskiego efektu, który Cię pozytywnie zaskoczy, i jednocześnie chcesz współpracować ze mną w profesjonalnej sesji foto, ta oferta może okazać się dobrym wyborem. Jeżeli chcesz mieć po prostu poprawne zdjęcie, które ma być podobne do wielu innych, proszę zwróć się do kogoś innego, lub zmień nastawienie zanim do mnie zadzwonisz. Jeżeli masz konkretne wyobrażenie swojego zdjęcia, i chcesz abym zrobiła dokładnie to co sobie wyobrażasz, i nie ma tam miejsca na moją artystyczną realizację projektu, ta oferta może się okazać nieodpowiednia dla Ciebie. Przychodząc do mnie, decydujesz się na moją autorską realizację projektu sesji, której treść oczywiście ustalamy pomiędzy sobą, NIGDY nie jest to jednak akt odtwórczy.
Ze swojej strony gwarantuję, że sesja fotograficzna będzie jednocześnie świetną zabawą, a wykonane zdjęcia niezapomnianą pamiątką najwyższej jakości, tylko musisz mi zaufać.

PAKIETY STANDARDOWE

Ofertę przygotowałam w oparciu o najczęstsze realizacje, sądzę że w większości przypadków zaproponowane pakiety odpowiadają na rzeczywiste zapotrzebowanie. Oczywiście pakiety ustalane indywidualnie są również możliwe do realizacji, tak samo jak sesje spersonalizowane (poza pakietami). Wymaga to jednak osobnej wyceny, dlatego w takim przypadku proszę o kontakt emailowy.

Sesje dziecięce – kliknij aby zobaczyć szczegółowy opis
Sesje ciążowe TimeLine – kliknij aby zobaczyć szczegółowy opis
Sesje ciążowe Standard – kliknij aby zobaczyć szczegółowy opis
Sesje portretowe/Sesje sensualne – kliknij aby zobaczyć szczegółowy opis

Sesje Dziecięce

Czas i realizacja – sesja zazwyczaj zajmuje około 2 godzin zdjęciowych składająca się zazwyczaj z dwóch części. Pierwsza, to przyzwyczajenie dziecka do obecności fotografa, zawarcie znajomości, ośmielenie oraz zachęcenie do wspólnej zabawy. Druga to już wykonywanie zdjęć, w ramach zabawy i interakcji z dzieckiem. Zazwyczaj jest to forma reżyserowanej zabawy, tak aby dla dziecka była to frajda, a dla fotografa, szansa sfotografowanie jej. 🙂 W praktyce dziecko jest w stanie wytrzymać około 40 minut zdjęciowych i jest to atrybut bardzo indywidualny.
Sesja dziecięca jest formą zabawy dla dziecka.
Posiadam własne rekwizyty i również korzystam z tych, które dostarczą opiekunowie/rodzice.
Każda sesja jest zaplanowana, tak aby uwzględnić kilka alternatyw.
Miejsce realizacji: Pracuję zarówno w studio jak i w plenerze. Jest możliwy dojazd do klienta (posiadam też przenośny zestaw studyjny). Zazwyczaj miejsce ustalamy z góry, jednak ze względu na nasz klimat, sesje plenerowe są obarczone ryzykiem klimatu umiarkowanego :), dlatego zmiany są uwzględnione w specyfikę tego rodzaju sesji. 🙂
Ta oferta jest dla:
-dzieci do 12 roku życia

PAKIET OBEJMUJE:
– 20 zdjęć zgranych na CD (ozdobne opakowanie)
– 20 zdjęć wydrukowanych w profesjonalnym labie w formacie 15×23 cm
Dojazd do klienta jest dodatkowo odpłatny – w zależności od odległości.
Istnieje możliwość przygotowania pamiątkowych foto-książek, zdjęć w dużym formacie w oprawie, oraz innych pamiątek.
Proszę zapoznaj się z informacją dotyczącą przygotowania dziecka do sesji, umieszczoną w dziale Przed Sesją

SPECJALNA OFERTA – Sesja ciążowa TimeLine

…czyli dla tych którzy chcą uchwycić proces a nie tylko chwilę 🙂
Jest to oferta skierowana dla przyszłych mam, które chcą wraz z fotografem, uchwycić proces wzrostu maleństwa w łonie matki. Sesja jest podzielna na 3 mini sesji oddzielonych od siebie w czasie, tak aby uchwycić zmiany zachodzące u przyszłej mamy. Jest to wyjątkowa pamiątka, nie tylko dla mamy, ale również dla dorosłych dzieci :).

OFERTA OBEJMUJE:
1) Wykonanie pierwszej mini-sesji w 5 miesiącu ciąży, kiedy już coś widać
2) Wykonanie drugiej mini sesji w 7 miesiącu ciąży, gdy już jest się czym pochwalić
3) Wykonanie trzeciej mini-sesji w 9 miesiącu ciąży, gdy jest być z czego dumnym

Każda mini-sesja to:
1) Wykonanie zdjęcia portretowego z profilu, pokazujące „rozmiar” brzuszka – 1 szt. Jest to zdjęcie z serii TimeLine, który służy do przedstawienia zmian zachodzących w czasie, które później będą umieszczone na jednej rozkładówce obok siebie.
2) Wykonanie zdjęć portretowych w dowolnym układzie (solo lub z rodziną, partnerem, itp.) – 4 szt. Tutaj jest dowolny temat, ma być pamiątka, i ma być wesoło 
3) Poprawienia makijażu dla celów poprawienia walorów estetycznych sesji, ja to nazywam przypudrowaniem noska. Ma to na celu głównie odpowiednie zmatowienie i ewentualne delikatne podkreślenia istotnych rysów.
4) Fotograf zapewnia szereg oryginalnych gadżetów o tematyce ciążowej, jednak zachęcam do przynoszenia swoich, i realizowania wspólnego własnych pomysłów.
5) Sesja jest wykonywana w klimatyzowanym studio.
6) Dostarczone zdjęcia podlegają delikatnemu retuszowi, aby podkreślić walory artystyczne pamiątki.

PO ZAKOŃCZENIU WSZYSTKICH SESJI przygotowywana jest wysokiej jakości pamiątkowa foto-książka (20×20 cm), która zawiera w sobie zdjęcia serii TimeLine, oraz inne ciekawe ujęcia. Wszystkie materiały są również udostępnione cyfrowo.

ORIENTACYJNY CZAS JEDNEJ MINISESJI to około 30 minut zdjęciowych, wraz z przygotowaniem, to około 1h.
Istnieje możliwość zakupu sesji w formie eleganckiego zaproszenia imiennego, które zostanie dostarczone kurierem pod wskazany adres. W takiej sytuacji, fotograf kontaktuje się telefonicznie z obdarowaną i umawia na sesję.
Cena takiej usługi dodatkowej to 60 zł.
Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą docenić swoje pracownice – przyszłe mamy.
Proszę zapoznaj się z informacją dotyczącą przygotowania dziecka do sesji, umieszczoną w dziale Przed Sesją

Sesje ciążowe Standard

…czyli dla tych którzy czekają na maleństwo.

Każda sesja to:
1) Wykonanie ciążowych zdjęć portretowych w dowolnym układzie (solo lub z rodziną, partnerem, itp.)
2) Poprawienia makijażu dla celów poprawienia walorów estetycznych sesji, ja to nazywam przypudrowaniem noska. Ma to na celu głównie odpowiednie zmatowienie i ewentualne delikatne podkreślenia istotnych rysów.
3) Fotograf zapewnia szereg oryginalnych gadżetów o tematyce ciążowej, jednak zachęcam do przynoszenia swoich, i realizowania wspólnego własnych pomysłów.
4) Sesja jest wykonywana w klimatyzowanym studio, sporadycznie, jeżeli zezwala na to aura, może się ona odbyć na zewnątrz.
5) Dostarczone zdjęcia podlegają delikatnemu retuszowi, aby podkreślić walory artystyczne pamiątki.
ORIENTACYJNY CZAS JEDNEJ SESJI to około 120 minut zdjęciowych wraz z przygotowaniem. W przypadku zamówienia makijażu, należy dodać dodatkowo około 1h.

PAKIET OBEJMUJE:
– 15 zdjęć zgranych na CD (ozdobne opakowanie)
– 15 zdjęć wydrukowanych w profesjonalnym labie w formacie 15×23 cm
Dojazd do klienta jest dodatkowo odpłatny – w zależności od odległości.
Istnieje możliwość przygotowania pamiątkowych foto-książek, zdjęć w dużym formacie w oprawie, oraz innych pamiątek.
Proszę zapoznaj się z informacją dotyczącą przygotowania dziecka do sesji, umieszczoną w dziale Przed Sesją

Sesje portretowe/Sesje sensualne

Tutaj wydobywamy piękno Pań, uchylamy rąbka kobiecości, czasami sesja przekształca się w subtelny akt artystyczny.
Oferuję:
-wykonanie makijażu
-pełnej stylistyki
-elementy garderoby
-opiekę wizażystów obsługujących TV

Z sesji otrzymują Panie 10 zdjęć zgranych na CD (ozdobne opakowanie) oraz 10 zdjęć wydrukowanych w profesjonalnym labie w formacie 15×23 cm.

 

Reporterska obsługę uroczystości – zdjęcia ślubne, chrzty, komunie, urodziny, jubileusze, wykonuję, ale nie jest to moja ulubione zajęcie 🙂

W ofercie posiadam gustowne zaproszenia, które można podarować bliskiej osobie.
Ponadto oprócz zdjęć, oferuję kopleksowe przygotwanie materiału w atrakcyjnej formie drukowanej (książki, duży format, itp.).
Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, posiadam własne studio fotograficzne, oraz wyposażenie mobilne do sesji wyjazdowych.
Sesję mogę przeprowadzić w języku hiszpańskim i angielskim.

Pomagam również modelkom w przygotowaniu portfolio, chętnie uczestniczę w ciekawych projektach.