Oferta

Najlepszym sposobem na udane i pomysłowe zdjęcia, na których nikogo nie zabraknie, jest zatrudnienie fotografa.

Tytułem wstępu proszę, przeczytaj.

Ofertę kieruję do wszystkich zainteresowanych profesjonalną sesją zdjęciową zarówno dla siebie, jak i dla bliskich. Moi klienci, to zazwyczaj ludzie, którzy empirycznie już doświadczyli wielu rozczarowań wynikających z faktu, iż pomimo posiadania wysokiej klasy aparatu, oraz przeczytaniu wszelkich poradników (a nawet uczestnictwie w warsztatach fotograficznych), zauważyli, że wykonane przez nich zdjęcia wciąż nie są zadowalające. Są to ludzie, którzy niejednokrotnie doświadczyli frustracji oprogramowaniem, które miało jednym kliknięciem magicznie poprawiać jakość wykonanych zdjęć, ale okazało się, że zdobycie tej umiejętności, nie jest tak trywialne, jakby się mogło wydawać. Jednocześnie, są to ludzie ciekawi świata i głodni nowych doświadczeń, którzy doceniają artystyczną jakość, profesjonalny poziom, oraz poszukują oryginalności w kompozycji ujęć. Zatem jeżeli oczekujesz autorskiego efektu, który Cię pozytywnie zaskoczy, i jednocześnie chcesz współpracować ze mną w profesjonalnej sesji foto, ta oferta może okazać się dobrym wyborem. Jeżeli chcesz mieć po prostu poprawne zdjęcie, które ma być podobne do wielu innych, proszę, zwróć się do kogoś innego, lub zmień nastawienie, zanim do mnie zadzwonisz. Jeżeli masz konkretne wyobrażenie swojego zdjęcia i chcesz, abym zrobiła dokładnie to, co sobie wyobrażasz, i nie ma tam miejsca na moją artystyczną realizację projektu, ta oferta może się okazać nieodpowiednia dla Ciebie. Przychodząc do mnie, decydujesz się na moją autorską realizację projektu sesji, której treść oczywiście ustalamy pomiędzy sobą, NIGDY nie jest to jednak akt odtwórczy.
Ze swojej strony gwarantuję, że sesja fotograficzna będzie jednocześnie świetną zabawą, a wykonane zdjęcia niezapomnianą pamiątką najwyższej jakości, tylko musisz mi zaufać.

PAKIETY STANDARDOWE

Ofertę przygotowałam w oparciu o najczęstsze realizacje, sądzę, że w większości przypadków zaproponowane pakiety odpowiadają na rzeczywiste zapotrzebowanie. Oczywiście pakiety ustalane indywidualnie są również możliwe do realizacji, tak samo, jak sesje spersonalizowane (poza pakietami). Wymaga to jednak osobnej wyceny, dlatego w takim przypadku proszę o kontakt e-mailowy.

Sesje dziecięce – kliknij, aby zobaczyć szczegółowy opis
Sesje ciążowe – kliknij, aby zobaczyć szczegółowy opis
Sesje portretowe/sesje sensualne – kliknij, aby zobaczyć szczegółowy opis
Sesje noworodkowe – kliknij, aby zobaczyć szczegółowy opis

Reporterska obsługa uroczystości – zdjęcia ślubne, chrzty, komunie, urodziny, jubileusze, wykonuję, ale nie jest to moja ulubione zajęcie 🙂

W ofercie posiadam gustowne zaproszenia, które można podarować bliskiej osobie.
Ponadto oprócz zdjęć, oferuję kompleksowe przygotowanie materiału w atrakcyjnej formie drukowanej (książki, duży format itp.).
Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, posiadam własne studio fotograficzne, oraz wyposażenie mobilne do sesji wyjazdowych.
Sesję mogę przeprowadzić w języku hiszpańskim i angielskim.

Pomagam również modelkom w przygotowaniu portfolio, chętnie uczestniczę w ciekawych projektach.